| POWER | 1000 W |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 3.00 L |
| Brand | KENWOOD |
| MODEL: | FDM71.450SS |
| TYPE: | KITCHEN ROBOT |
| POWER: | 1000 W |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 3.00 L |
| SHAKER JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| CITRUS PRESS: | Yes |
| ATTACHMENT FOR KNEADING DOUGH: | Yes |
| MIXER: | Yes |
| GRATER: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.800 kg |
| EAN | 5011423002156 |












