| МОЩНОСТ | 1000 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 3.00 L |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | FDM71.450SS |
| ТИП: | КУХНЕНСКИ РОБОТ |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 3.00 L |
| ВМЕСТИМОСТ НА ШЕЙКЪР КАНА: | 1.50 L |
| ЦИТРУС ПРЕСА: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| МИКСЕР: | Да |
| РЕНДЕТА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.800 kg |
| EAN | 5011423002156 |












