| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| PROCESSOR TYPE | INTEL CORE I5-13420H |
| DISPLAY SIZE INCH | 15.6 " |
| PROCESSOR SPEED | ДО 4.6 GHz |
| DISPLAY TYPE | МАТОВ, 144 Hz |
| VIDEO CARD TYPE | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| OS | WINDOWS 11 |
| Brand | MSI |
| MODEL: | Cyborg 15 B13WFKG-1007BG |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 2.100 kg |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE i5 |
| PROCESSOR TYPE: | INTEL CORE I5-13420H |
| DISPLAY SIZE INCH: | 15.6 " |
| PROCESSOR SPEED: | ДО 4.6 GHz |
| RAM MEMORY TYPE: | DDR5 |
| DISPLAY TYPE: | МАТОВ, 144 Hz |
| DISPLAY RESOLUTION: | 1920x1080 |
| VIDEO CARD TYPE: | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| GRAPHIC MEMORY SIZE: | 8 GB GDDR7 |
| WEB CAMERA: | 720p |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 2x USB-A 3.2, USB-C 3.2 |
| HDMI: | Yes |
| OTHER PORTS: | LAN, AUX |
| OS: | WINDOWS 11 |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 4-CELL 55.2Wh LI-ION |
| CHARGER INCLUDED: | No |
| COLOUR: | TRANSLUCENT BLACK |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711377423038 |






























