| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 1000 GB |
| PROCESSOR TYPE | INTEL CORE i7-13620H |
| DISPLAY SIZE INCH | 16.0 " |
| PROCESSOR SPEED | До 4.9 GHz |
| VIDEO CARD TYPE | INTEL UHD GRAPHICS |
| OS | WINDOWS 11 |
| Brand | ASUS |
| MODEL: | X1605VA-SH2230W |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 1.880 kg |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE i7 |
| PROCESSOR TYPE: | INTEL CORE i7-13620H |
| DISPLAY SIZE INCH: | 16.0 " |
| PROCESSOR SPEED: | До 4.9 GHz |
| RAM MEMORY TYPE: | DDR4 |
| DISPLAY TYPE: | OLED, ЛЪСКАВ |
| DISPLAY RESOLUTION: | 1920x1200 |
| VIDEO CARD TYPE: | INTEL UHD GRAPHICS |
| WEB CAMERA: | 720p + Privacy shutter |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 2x USB 3.2,1x USB 2.0,1x USB-C |
| HDMI: | Yes |
| OTHER PORTS: | AUX, FPS |
| OS: | WINDOWS 11 |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 3-CELL 50 Wh LI-ION |
| COLOUR: | INDIE BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711636168489 |

































