| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| PROCESSOR TYPE | INTEL CORE ULTRA 5 322 |
| DISPLAY SIZE INCH | 16.0 " |
| PROCESSOR SPEED | ДО 4.4 GHz |
| VIDEO CARD TYPE | INTEL GRAPHICS |
| OS | WINDOWS 11 |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | Slim 5 16IPH11 83S60026BM |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 1.910 kg |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE ULTRA 5 |
| PROCESSOR TYPE: | INTEL CORE ULTRA 5 322 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 16.0 " |
| PROCESSOR SPEED: | ДО 4.4 GHz |
| RAM MEMORY TYPE: | DDR5 |
| DISPLAY TYPE: | IPS, МАТОВ |
| DISPLAY RESOLUTION: | 1920x1200 |
| VIDEO CARD TYPE: | INTEL GRAPHICS |
| WEB CAMERA: | 1080p + IR + Privacy Shutter |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 2x USB-A, 2x USB-C |
| HDMI: | Yes |
| OTHER PORTS: | AUX, MicroSD Card Reader |
| OS: | WINDOWS 11 |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | Yes |
| GIFTS: | МИШКА LENOVO 350 GY51S61913 |
| BATTERY TYPE: | 80 Wh LI-ION |
| CHARGER INCLUDED: | Yes |
| COLOUR: | BREEZE MOSS |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 199274201920 |






























