| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| PROCESSOR TYPE | INTEL CORE ULTRA 5 325 |
| DISPLAY SIZE INCH | 18.0 " |
| PROCESSOR SPEED | ДО 4.5 GHz |
| DISPLAY TYPE | IPS, МАТОВ, 120 Hz |
| OS | WINDOWS 11 |
| Brand | ACER |
| MODEL: | Aspire 18 AI A18-I71M-54YA |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE ULTRA 5 |
| PROCESSOR TYPE: | INTEL CORE ULTRA 5 325 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 18.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 45.7 см |
| RAM MEMORY TYPE: | LPDDR5X |
| DISPLAY TYPE: | IPS, МАТОВ, 120 Hz |
| DISPLAY RESOLUTION: | 1920x1200 |
| WEB CAMERA: | 1080p + IR |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 be, Bluetooth |
| OS: | WINDOWS 11 |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 71 Wh LI-ION |
| CHARGER INCLUDED: | No |
| COLOUR: | STEEL GRAY |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711721063736 |






























