| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 5 325 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 18.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.5 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, МАТОВ, 120 Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | Aspire 18 AI A18-I71M-54YA |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 5 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 5 325 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 18.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 45.7 см |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 71 Wh LI-ION |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Не |
| ЦВЯТ: | STEEL GRAY |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711721063736 |






























