| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | SNAPDRAGON X PLUS X1P-42-100 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 13.3 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 3.4 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ, Touch |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | QUALCOMM ADRENO GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 HOME (ARM) |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | HT5306QA-LX002W |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 0.850 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | QUALCOMM |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | SNAPDRAGON X PLUS X1P-42-100 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 13.3 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 3.4 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ, Touch |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1800 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | QUALCOMM ADRENO GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 5 MP |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-C |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | CARD READER |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 HOME (ARM) |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3-CELL 70 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | NANO BLACK |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387706541 |
































