| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I7-14650HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | of 5.2 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, МАТОВ, 240 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX4060 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | PHN16-72-710R NH.QRFEX.006 |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.800 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I7-14650HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | of 5.2 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ, 240 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX4060 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR6 |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x USB-A, 2x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | LAN, AUX, CARD READER |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 90 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | ABYSSAL BLACK |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711121993718 |





























