| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN AI 7 350 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.0 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5050 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Pro 5 16AKP10 83JN002EBM |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.720 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN AI 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN AI 7 350 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.0 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5x |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1800 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5050 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR7 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR + Privacy Shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-A 3.2, 2x USB-C 4 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, SD CARD READER |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 84 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | LUNA GREY |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198158756907 |































