| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.8 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz, TOUCH |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL ARC GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 PRO |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | UX5406SA-PZ281X |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.200 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.8 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz, TOUCH |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1800 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL ARC GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 3.2, 2x THUNDERBOLT 4 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 PRO |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 72 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | ZUMAIA GRAY |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387726624 |

































