| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 24 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE M5 10-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.3 " |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | APPLE 10 CORE GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | MAC OS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | 15" M5 10C 24 1TB |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 24 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.510 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | APPLE M5 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE M5 10-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.3 " |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | UNIFIED MEMORY |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LIQUID RETINA |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1864 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | APPLE 10 CORE GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 12 MP Center Stage |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 6 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x Thunderbolt 4 |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 66.5 Wh Li-Polymer |
| ЦВЯТ: | STARLIGHT |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MDVF4ZE/A |
| EAN | 195950696813 |

































