| ТИП | 2-IN-1 |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.8 GHz |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | 4K OLED, ЛЪСКАВ, TOUCH |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL ARC GRAPHICS 140V |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | YOGA 9 2in1 14ILL10 83LC000XBM |
| ТИП: | 2-IN-1 |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.8 GHz |
| RAM: | 32 GB |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5x |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 3840x2400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 35.6 см |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL ARC GRAPHICS 140V |
| УЕБ КАМЕРА: | 5 MP+ IR + Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 3.2, USB-C 4, 2x TBOLT4 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 75 Wh LI-ION |
| ТЕГЛО: | 1.320 kg |
| ЦВЯТ: | COSMIC BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198156508751 |































