| TYPE | 2-IN-1 |
| PROCESSOR TYPE | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| PROCESSOR SPEED | ДО 4.8 GHz |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| DISPLAY TYPE | 4K OLED, ЛЪСКАВ, TOUCH |
| VIDEO CARD TYPE | INTEL ARC GRAPHICS 140V |
| OS | WINDOWS 11 |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | YOGA 9 2in1 14ILL10 83LC000XBM |
| TYPE: | 2-IN-1 |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE ULTRA 7 |
| PROCESSOR TYPE: | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| PROCESSOR SPEED: | ДО 4.8 GHz |
| RAM: | 32 GB |
| RAM MEMORY TYPE: | LPDDR5x |
| SSD: | 1000 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| DISPLAY RESOLUTION: | 3840x2400 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 14.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 35.6 см |
| VIDEO CARD TYPE: | INTEL ARC GRAPHICS 140V |
| WEB CAMERA: | 5 MP+ IR + Privacy shutter |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 1x USB 3.2, USB-C 4, 2x TBOLT4 |
| HDMI: | Yes |
| OTHER PORTS: | AUX |
| OS: | WINDOWS 11 |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 4 CELL 75 Wh LI-ION |
| WEIGHT: | 1.320 kg |
| COLOUR: | COSMIC BLUE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 198156508751 |































