| POWER | 1400.00 W |
| FORMING TEMPERATURE | 5 |
| WORK LEVELS | 3 |
| NUMBER OF ATTACHMENTS | 6 |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-688 AIRGLOW |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1400.00 W |
| FORMING TEMPERATURE: | 5 |
| WORK LEVELS: | 3 |
| NUMBER OF ATTACHMENTS: | 6 |
| LED DISPLAY: | Yes |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| IONIZATION: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.00 м |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.760 kg |
| EAN | 5202561518382 |














