| МОЩНОСТ | 1400.00 W |
| ТЕМПЕРАТУРА НА ОФОРМЯНЕ | 5 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| БРОЙ ПРИСТАВКИ | 6 |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-688 AIRGLOW |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1400.00 W |
| ТЕМПЕРАТУРА НА ОФОРМЯНЕ: | 5 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| БРОЙ ПРИСТАВКИ: | 6 |
| LED ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.00 м |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.760 kg |
| EAN | 5202561518382 |














