| POWER | 110 W |
| VACUUMING BOXES OPTION | Yes |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SVS 3010GY |
| POWER: | 110 W |
| VACUUMING BOXES OPTION: | Yes |
| DRY FOOD SETTINGS: | Yes |
| MOIST FOOD SETTINGS: | Yes |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 8590669222933 |













