| МОЩНОСТ | 110 W |
| ОПЦИЯ ЗА ВАКУУМИРАНЕ НА КУТИИ | Да |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SVS 3010GY |
| МОЩНОСТ: | 110 W |
| ОПЦИЯ ЗА ВАКУУМИРАНЕ НА КУТИИ: | Да |
| ВАКУМИРАНЕ НА СУХИ ПРОДУКТИ: | Да |
| ВАКУМИРАНЕ НА ВЛАЖНИ ПРОДУКТИ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 8590669222933 |













