| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| Brand | SANG |
| MODEL: | P70J20L P1 |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| TIMER TO: | 30.000 мин |
| UNFREEZE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8003553 |









i
"" Today
| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| Brand | SANG |
| MODEL: | P70J20L P1 |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| TIMER TO: | 30.000 мин |
| UNFREEZE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8003553 |
Total price:58.25 €/113.93 лв.