| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | P70J20L P1 |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ТАЙМЕР ДО: | 30.000 мин |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8003553 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | P70J20L P1 |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ТАЙМЕР ДО: | 30.000 мин |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8003553 |
Общо цена:58.25 €/113.93 лв.