| POWER | 500 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | HT460138 |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.740 kg |
| EAN | 3016667243930 |









i
"" Today
| POWER | 500 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | HT460138 |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.740 kg |
| EAN | 3016667243930 |