| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | HT460138 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.740 kg |
| EAN | 3016667243930 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | HT460138 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.740 kg |
| EAN | 3016667243930 |