| HDMI | Yes |
| OS | GOOGLE TV |
| Brand | THOMSON |
| MODEL: | 4K DONGLE 150C |
| 3D TECHNOLOGY: | No |
| CPU: | Quad-core CPU |
| RAM: | 2 GB |
| VIDEO FORMAT: | DivX,H.264,H.265,MKV,MPEG4,WMV |
| AUDIOFORMAT: | MP3,FLAC,WAV,APE |
| PHOTO FORMAT: | JPEG,GIF,TIFF,BMP |
| SOUND DECODERS: | Dolby Atmos, Dolby Digital+ |
| HDMI: | Yes |
| OPTICAL SPDIF: | No |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| MODEL: | 4K DONGLE 150C |
| 3D TECHNOLOGY: | No |
| CPU: | Quad-core CPU |
| RAM: | 2 GB |
| VIDEO FORMAT: | DivX,H.264,H.265,MKV,MPEG4,WMV |
| AUDIOFORMAT: | MP3,FLAC,WAV,APE |
| PHOTO FORMAT: | JPEG,GIF,TIFF,BMP |
| SOUND DECODERS: | Dolby Atmos, Dolby Digital+ |
| HDMI: | Yes |
| OPTICAL SPDIF: | No |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.500 kg |
| EAN | 9120106663099 |








