| PROCESSOR - CPU | INTEL CORE i5 |
| PROCESSOR MODEL | INTEL CORE I5-12400F |
| CPU FREQUENCY | 2.5 - 4.4 GHZ |
| CORES | 6 |
| THREADS | 12 |
| GRAPHICS CARD - GPU | NVIDIA GEFORCE GTX 1660 SUPER |
| POWER SUPPLY - PSU | 500 W |
| RAM | 8+8 GB |
| Brand | ACER |
| MODEL: | Nitro N50-640 DG.E35EX.00L |
| PROCESSOR - CPU: | INTEL CORE i5 |
| PROCESSOR MODEL: | INTEL CORE I5-12400F |
| CPU FREQUENCY: | 2.5 - 4.4 GHZ |
| CORES: | 6 |
| THREADS: | 12 |
| CPU COOLER: | INTEL BOX |
| GRAPHICS CARD - GPU: | NVIDIA GEFORCE GTX 1660 SUPER |
| VRAM: | 6 GB GDDR6 |
| POWER SUPPLY - PSU: | 500 W |
| RAM: | 8+8 GB |
| TYPE RAM: | DDR4 |
| RAM FREQUENCY: | 3200 MHz |
| SSD: | 512 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD M.2 NVMe |
| CASE TYPE: | MID TOWER |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 2X USB 3.2, 4X USB 2.0 |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | LAN, AUX |
| GPU PORTS: | DVI, HDMI, DISPLAY PORT |
| CASE PORTS: | 1X USB-C, 1X USB 3.2, AUX I/O |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| OS: | No |
| Gaming: | Yes |
| NOTE: | ПОДРЕДБАТА Е ИЛЮСТРАТИВНА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711121541384 |
















