| PROCESSOR - CPU | INTEL CORE i5 |
| PROCESSOR MODEL | INTEL CORE I5-14440F |
| CPU FREQUENCY | ДО 4.7 GHZ |
| CORES | 10 |
| THREADS | 16 |
| GRAPHICS CARD - GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 5070 |
| POWER SUPPLY - PSU | 850 W |
| RAM | 16+16 GB |
| Brand | ACER |
| MODEL: | PREDATOR PO3-655 DG.E4UEX.003 |
| PROCESSOR - CPU: | INTEL CORE i5 |
| PROCESSOR MODEL: | INTEL CORE I5-14440F |
| CPU FREQUENCY: | ДО 4.7 GHZ |
| CORES: | 10 |
| THREADS: | 16 |
| CPU COOLER: | ВЕНТИЛАТОРЕН |
| GRAPHICS CARD - GPU: | NVIDIA GEFORCE RTX 5070 |
| VRAM: | 12 GB GDDR7 |
| MOTHERBOARD: | Acer |
| RAM: | 16+16 GB |
| TYPE RAM: | DDR4 |
| RAM FREQUENCY: | 3200 MHz |
| SSD: | 1000 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD M.2 NVMe |
| CASE TYPE: | FULL TOWER |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 4X USB-A 2.0, 2X USB-A 3.2 |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | COMBO PS/2, AUX, LAN |
| GPU PORTS: | HDMI, 3X DISPLAY PORT |
| CASE PORTS: | 2X USB 3.2, 1X USB-C, AUX |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| OS: | No |
| Gaming: | Yes |
| NOTE: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711474533432 |















