| PROCESSOR - CPU | APPLE M4 |
| PROCESSOR MODEL | APPLE M4 10 CORE |
| CORES | 10 |
| GRAPHICS CARD - GPU | 10 CORE GPU |
| RAM | 16 GB |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | 24 M4 10C 16/256 BL |
| PROCESSOR - CPU: | APPLE M4 |
| PROCESSOR MODEL: | APPLE M4 10 CORE |
| CORES: | 10 |
| GPU BRAND: | APPLE |
| GRAPHICS CARD - GPU: | 10 CORE GPU |
| RAM: | 16 GB |
| TYPE RAM: | UNIFIED MEMORY |
| SSD: | 256 GB |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 4X USB-C |
| DISPLAY: | 23.5" RETINA 4.5K 4480x2520 |
| KEYBOARD: | Yes |
| MOUSE: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| OS: | MAC OS |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | MWV13ZE/A |
| EAN | 195949597473 |










