| PROCESSOR - CPU | AMD RYZEN 7 |
| PROCESSOR MODEL | AMD RYZEN 7 7700 |
| CPU FREQUENCY | ДО 5.3 GHZ |
| CORES | 8 |
| THREADS | 16 |
| GRAPHICS CARD - GPU | AMD RADEON RX 9070 XT GAM. OC |
| POWER SUPPLY - PSU | 850 W |
| RAM | 16+16 GB |
| CAS LATENCY - CL | CL30 |
| Brand | GPLAY |
| MODEL: | GAMING REACTOR |
| PROCESSOR - CPU: | AMD RYZEN 7 |
| PROCESSOR MODEL: | AMD RYZEN 7 7700 |
| CPU FREQUENCY: | ДО 5.3 GHZ |
| CORES: | 8 |
| THREADS: | 16 |
| CPU COOLER: | ARTIC FREEZER 36 |
| GPU BRAND: | GIGABYTE |
| GRAPHICS CARD - GPU: | AMD RADEON RX 9070 XT GAM. OC |
| PSU BRAND: | GIGABYTE |
| PSU MODEL: | UD850GM PG5 80+ GOLD |
| POWER SUPPLY - PSU: | 850 W |
| MOTHERBOARD: | GIGABYTE B850 EAGLE WIFI6E |
| CHIPSET: | AM5 |
| RAM: | 16+16 GB |
| TYPE RAM: | DDR5 |
| RAM FREQUENCY: | 6000 MHz |
| CAS LATENCY - CL: | CL30 |
| SSD: | 1000 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD M.2 NVMe |
| CASE TYPE: | MID TOWER |
| CASE MODEL: | GIGABYTE C301G V2 GLASS |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 4XUSB-A 2.0, 4XUSB-A 3.2, LAN |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 1XUSB-C 3.2, 3X AUDIO JACKS,DP |
| GPU PORTS: | 3X DP 2.1A, 1X HDMI 2.1B |
| CASE PORTS: | 2 X USB-A 3.0, 1 X USB-C 3.2 |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | Yes |
| OS: | No |
| Gaming: | Yes |
| NOTE: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |










