| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 7700 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.3 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 8 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | AMD RADEON RX 9070 XT GAM. OC |
| ЗАХРАНВАНЕ | 850 W |
| RAM ПАМЕТ | 16+16 GB |
| ТАЙМИНГ | CL30 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | GAMING REACTOR |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 7700 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.3 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 8 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ARTIC FREEZER 36 |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | GIGABYTE |
| ВИДЕО КАРТА: | AMD RADEON RX 9070 XT GAM. OC |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | GIGABYTE |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | UD850GM PG5 80+ GOLD |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 850 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | GIGABYTE B850 EAGLE WIFI6E |
| ЧИПСЕТ: | AM5 |
| RAM ПАМЕТ: | 16+16 GB |
| ТИП RAM: | DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 6000 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL30 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 NVMe |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | GIGABYTE C301G V2 GLASS |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 4XUSB-A 2.0, 4XUSB-A 3.2, LAN |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 1XUSB-C 3.2, 3X AUDIO JACKS,DP |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 3X DP 2.1A, 1X HDMI 2.1B |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2 X USB-A 3.0, 1 X USB-C 3.2 |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |













