| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I5-14600KF |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.3 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 14 |
| БРОЙ НИШКИ | 20 |
| ВИДЕО КАРТА | GEFORCE RTX4070 SUPER GAM X SL |
| ЗАХРАНВАНЕ | 750 W |
| RAM ПАМЕТ | 16+16 GB |
| ТАЙМИНГ | CL36 |
| Марка | GRIGS |
| МОДЕЛ: | ORION MAX |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I5-14600KF |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.3 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 14 |
| БРОЙ НИШКИ: | 20 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | DEEPCOOL LS520 SE BLACK ARGB |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | MSI |
| ВИДЕО КАРТА: | GEFORCE RTX4070 SUPER GAM X SL |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | MSI |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | MAG A750GL ATX 3.0 PCIE5 |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 750 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | MSI B760 GAMING PLUS WIFI |
| ЧИПСЕТ: | LGA 1700 |
| RAM ПАМЕТ: | 16+16 GB |
| ТИП RAM: | KINGSTON FURY BEAST RGB DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 6000 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL36 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 NVMe |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | ASUS TUF GAMING GT502 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | PS/2 COMBO, LAN, AUX, S/PDIF |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 4X USB 2.0, 2X USB 3.2, USB-C |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 3X DISPLAYPORT, 1X HDMI |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 3.2, 1X USB-C 3.2, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3802407052036 |


















