| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 7500F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.0 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 6 |
| БРОЙ НИШКИ | 12 |
| ВИДЕО КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5060 TI |
| ЗАХРАНВАНЕ | 750 W |
| RAM ПАМЕТ | 16+16 GB |
| ТАЙМИНГ | CL32 |
| Марка | LORGAR |
| МОДЕЛ: | ADVANCED PCA201 WHITE |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 7500F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.0 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 6 |
| БРОЙ НИШКИ: | 12 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | MSI MAG CORELIQUID A13 240 |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | MSI |
| ВИДЕО КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5060 TI |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | COUGAR |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | ATLAS 750 |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 750 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | MSI AMD B850 GAMING PLUS Wi-Fi |
| ЧИПСЕТ: | AM5 |
| RAM ПАМЕТ: | 16+16 GB |
| ТИП RAM: | DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 6400 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL32 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 NVMe |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | DEEPCOOL CG530 4F WHITE |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 4X USB-A 2.0, 2X USB-A 3.2 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 2X USB-C 3.2, SPDIF, LAN |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 3X DISPLAYPPORT , 1X HDMI |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB-A 3.2, USB-C 3.2, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЛЮСТРАТИВНО ИЗОБРАЖЕНИЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| INHERITED: | CASE-MODEL |
| Генеричен Артикул: | 4788 |
| EAN | 5291485020354 |















