| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 7700 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.3 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 8 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS |
| ЗАХРАНВАНЕ | 750 W |
| RAM ПАМЕТ | 16+16 GB |
| ТАЙМИНГ | CL36 |
| Марка | GRIGS |
| МОДЕЛ: | NOVA MAX |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 7700 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.3 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 8 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | THERMALRIGHT AQUA ELITE 240 V3 |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | MSI |
| ВИДЕО КАРТА: | GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | DEEPCOOL |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | PL750D ATX 3.0 |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 750 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASROCK B850 PRO RS WIFI |
| ЧИПСЕТ: | AM5 |
| RAM ПАМЕТ: | 16+16 GB |
| ТИП RAM: | DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 6000 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL36 |
| SSD: | 2000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 2280 |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | 1STPLAYER MEGAVIEW MV8 BLACK |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 2X USB-C 3.2, 4X USB-A 3.2 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 6X USB-A 2.0, 2.5G LAN, AUX |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 3X DP 2.1B, 1X HDMI 2.1B |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 3.0, 1X USB 2.0, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3802601161152 |













