| PROCESSOR - CPU | AMD RYZEN 5 |
| PROCESSOR MODEL | AMD RYZEN 5 5600 |
| CPU FREQUENCY | 3.5 - 4.4 GHZ |
| CORES | 6 |
| THREADS | 12 |
| GRAPHICS CARD - GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI |
| POWER SUPPLY - PSU | 700 W |
| RAM | 8+8 GB |
| CAS LATENCY - CL | CL16 |
| Brand | GPLAY |
| MODEL: | AORUS RTX |
| PROCESSOR - CPU: | AMD RYZEN 5 |
| PROCESSOR MODEL: | AMD RYZEN 5 5600 |
| CPU FREQUENCY: | 3.5 - 4.4 GHZ |
| CORES: | 6 |
| THREADS: | 12 |
| CPU COOLER: | AMD BOX |
| GPU BRAND: | GIGABYTE GAMING OC |
| GRAPHICS CARD - GPU: | NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI |
| PSU BRAND: | KOLINK |
| PSU MODEL: | CORE 80+ |
| POWER SUPPLY - PSU: | 700 W |
| MOTHERBOARD: | GIGABYTE B550M AORUS ELITE |
| RAM: | 8+8 GB |
| TYPE RAM: | KINGSTON FURY BEAST BLACK DDR4 |
| RAM FREQUENCY: | 3200 MHz |
| CAS LATENCY - CL: | CL16 |
| SSD: | 1000 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD M.2 2280 |
| CASE TYPE: | MID TOWER |
| CASE MODEL: | THERMALTAKE VERSA R27 TG ARGB |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | PS/2 COMBO JACK, LAN, AUX |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 4X USB 3.2, 4X USB 2.0 |
| GPU PORTS: | 2X HDMI 2.1, 2X DP 1.4A |
| CASE PORTS: | 2X USB 3.0, AUX |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| OS: | No |
| Gaming: | Yes |
| NOTE: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |



















