| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 5600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 3.5 - 4.4 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 6 |
| БРОЙ НИШКИ | 12 |
| ВИДЕО КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI |
| ЗАХРАНВАНЕ | 700 W |
| RAM ПАМЕТ | 8+8 GB |
| ТАЙМИНГ | CL16 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | AORUS RTX |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 5600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.5 - 4.4 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 6 |
| БРОЙ НИШКИ: | 12 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | AMD BOX |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | GIGABYTE GAMING OC |
| ВИДЕО КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | KOLINK |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | CORE 80+ |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 700 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | GIGABYTE B550M AORUS ELITE |
| RAM ПАМЕТ: | 8+8 GB |
| ТИП RAM: | KINGSTON FURY BEAST BLACK DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL16 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 2280 |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | THERMALTAKE VERSA R27 TG ARGB |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | PS/2 COMBO JACK, LAN, AUX |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 4X USB 3.2, 4X USB 2.0 |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 2X HDMI 2.1, 2X DP 1.4A |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 3.0, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |

















