| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 5700X |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 3.4 - 4.6 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 8 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | DUAL GEFORCE RTX5060 EVO OC |
| ЗАХРАНВАНЕ | 750 W |
| RAM ПАМЕТ | 8+8 GB |
| ТАЙМИНГ | CL16 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | PULSE |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 5700X |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.4 - 4.6 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 8 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ARCTIC FREEZER 36 BLACK |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | ASUS |
| ВИДЕО КАРТА: | DUAL GEFORCE RTX5060 EVO OC |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | ASUS |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | PRIME BRONZE 80+ |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 750 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASUS TUF GAMING B450-PLUS II |
| ЧИПСЕТ: | AM4 |
| RAM ПАМЕТ: | 8+8 GB |
| ТИП RAM: | DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL16 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD 2.5" SATA |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | ASUS TUF GAMING GT301 ARGB |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | HDMI*, DP*, LAN, AUDIO |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | UDB 2.0, 5X USB-A 3.2, USB-C |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 1X HDMI, 3X DISPLAY PORT |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 3.1, AUDIO |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЛЮСТРАТИВНО ИЗОБРАЖЕНИЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |















