| PROCESSOR - CPU | APPLE M4 |
| PROCESSOR MODEL | APPLE M4 10 CORE |
| CORES | 10 |
| GRAPHICS CARD - GPU | APPLE 10 CORE GPU |
| RAM | 16 GB |
| OS | MAC OS |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | MAC MINI M4 10C 16/512 MU9E3ZE |
| PROCESSOR - CPU: | APPLE M4 |
| PROCESSOR MODEL: | APPLE M4 10 CORE |
| CORES: | 10 |
| GRAPHICS CARD - GPU: | APPLE 10 CORE GPU |
| RAM: | 16 GB |
| TYPE RAM: | UNIFIED MEMORY |
| SSD: | 512 GB |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 3X THUNDERBOLT, HDMI |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| OS: | MAC OS |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | MU9E3ZE/A |
| EAN | 195949080944 |











