| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE M4 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | APPLE M4 10 CORE |
| БРОЙ ЯДРА | 10 |
| ВИДЕО КАРТА | APPLE 10 CORE GPU |
| RAM ПАМЕТ | 16 GB |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | MAC OS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | MAC MINI M4 10C 16/512 MU9E3ZE |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE M4 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | APPLE M4 10 CORE |
| БРОЙ ЯДРА: | 10 |
| ВИДЕО КАРТА: | APPLE 10 CORE GPU |
| RAM ПАМЕТ: | 16 GB |
| ТИП RAM: | UNIFIED MEMORY |
| SSD: | 512 GB |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 3X THUNDERBOLT, HDMI |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MU9E3ZE/A |
| EAN | 195949080944 |











