| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I5-14400F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 2.5 - 4.7 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 10 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | AMD RADEON RX 9060 XT CHALL. |
| ЗАХРАНВАНЕ | 750 W |
| RAM ПАМЕТ | 8+8 GB |
| ТАЙМИНГ | CL22 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | TUF GT V2 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I5-14400F |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2.5 - 4.7 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 10 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | INTEL BOX |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | ASROCK |
| ВИДЕО КАРТА: | AMD RADEON RX 9060 XT CHALL. |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | COOLER MASTER |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | MWE GOLD V3 |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 750 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASUS PRIME B760-PLUS D4 |
| ЧИПСЕТ: | LGA 1700 |
| RAM ПАМЕТ: | 8+8 GB |
| ТИП RAM: | DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL22 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 NVMe |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | ASUS TUF GAMING GT301 ARGB |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 2X USB-A 2.0, 3X USB-A 3.0 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | USB-C , LAN, AUX, HDMI*, VGA* |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 2X DP 2.1A, 1X HDMI 2.1B |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB-A 3.1, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |














