| FOCAL LENGHT | 18mm ( 27mm) |
| APERTURE | F2.0 |
| ANGLEVIEW | 76.5° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-18 MM F2 |
| FOCAL LENGHT: | 18mm ( 27mm) |
| APERTURE: | F2.0 |
| ANGLEVIEW: | 76.5° |
| WEIGHT: | 116g |
| FILTER THREAD: | 52mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410206142 |



i
| FOCAL LENGHT | 18mm ( 27mm) |
| APERTURE | F2.0 |
| ANGLEVIEW | 76.5° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-18 MM F2 |
| FOCAL LENGHT: | 18mm ( 27mm) |
| APERTURE: | F2.0 |
| ANGLEVIEW: | 76.5° |
| WEIGHT: | 116g |
| FILTER THREAD: | 52mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410206142 |