| FOCAL LENGHT | 60mm (91mm) |
| APERTURE | F2.4 |
| ANGLEVIEW | 26.6° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-60 MM F2.4 MACRO |
| FOCAL LENGHT: | 60mm (91mm) |
| APERTURE: | F2.4 |
| ANGLEVIEW: | 26.6° |
| WEIGHT: | 215g |
| FILTER THREAD: | 39mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410206166 |



i
| FOCAL LENGHT | 60mm (91mm) |
| APERTURE | F2.4 |
| ANGLEVIEW | 26.6° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-60 MM F2.4 MACRO |
| FOCAL LENGHT: | 60mm (91mm) |
| APERTURE: | F2.4 |
| ANGLEVIEW: | 26.6° |
| WEIGHT: | 215g |
| FILTER THREAD: | 39mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410206166 |