| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 60mm (91mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F2.4 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 26.6° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-60 MM F2.4 MACRO |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 60mm (91mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F2.4 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 26.6° |
| ТЕГЛО: | 215g |
| ФИЛТРИ: | 39mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410206166 |












