| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 18mm ( 27mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F2.0 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 76.5° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-18 MM F2 |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 18mm ( 27mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F2.0 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 76.5° |
| ТЕГЛО: | 116g |
| ФИЛТРИ: | 52mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410206142 |










