| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 86.90 см |
| DIAMETER SM | 34.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR4001T 50S Slim |
| NETCAPACITY: | 50 L |
| HEIGHT: | 86.90 см |
| DIAMETER SM: | 34.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1308 kWh |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4069143110706 |













