| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 81.40 см |
| DIAMETER SM | 45.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR4001T 80 |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 81.40 см |
| DIAMETER SM: | 45.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE: | THERMO-CERAMIC COATED INOX |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1314 kWh |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4069143110720 |













