| NETCAPACITY | 74 L |
| HEIGHT | 107.00 см |
| DIAMETER SM | 53.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | ES80V-TF7W |
| NETCAPACITY: | 74 L |
| HEIGHT: | 107.00 см |
| DIAMETER SM: | 53.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | TITANIUM |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1229 |
| PROTECTION: | АНОДНА |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6941467346253 |


















