| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 84.50 см |
| DIAMETER SM | 47.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCV 804724D C22 ECW |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| DIAMETER SM: | 47.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| NOMINAL POWER KW: | 2.4 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1181 kWh |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3800879127504 |

























