| NETCAPACITY | 75 L |
| HEIGHT | 112.50 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WVF08039FEW 3KW WIFI |
| NETCAPACITY: | 75 L |
| HEIGHT: | 112.50 см |
| DIAMETER SM: | 38.7 см |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| THERMOREGULATOR: | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035780543 |













