| ОБЕМ | 75 L |
| ВИСОЧИНА | 112.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WVF08039FEW 3KW WIFI |
| ОБЕМ: | 75 L |
| ВИСОЧИНА: | 112.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 38.7 см |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780543 |













