| NETCAPACITY | 60 L |
| HEIGHT | 93.50 см |
| DIAMETER SM | 38.6 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCV 60 38 20 B11 TSRC |
| NETCAPACITY: | 60 L |
| HEIGHT: | 93.50 см |
| DIAMETER SM: | 38.6 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1410 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879122820 |














