| EFFECTIVE AREA TO | 17.00 m² |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | DRY 1000 10 L |
| TYPE: | ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ |
| EFFECTIVE AREA TO: | 17.00 m² |
| NOISE LEVEL: | 34.00 dB(A) |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 2.50 L |
| DISPLAY: | Yes |
| SLEEP MODE: | Yes |
| HEIGHT: | 47.60 см |
| WIDTH: | 31.40 см |
| WEIGHT: | 10.50 kg |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4069143047750 |










