| EFFECTIVE AREA TO | 30.00 m² |
| DRAINAGE OPTION | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | DRY 4000 16 L |
| EFFECTIVE AREA TO: | 30.00 m² |
| NOISE LEVEL: | 38.00 dB(A) |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 2.50 L |
| DRAINAGE OPTION: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTOMATIC MODE: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| SLEEP MODE: | Yes |
| HEIGHT: | 476.00 см |
| WIDTH: | 314.00 см |
| LENGTH: | 230.00 см |
| WEIGHT: | 11.10 kg |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4069143047774 |













